Profesjonalne usługi tłumaczenia

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, zależnie od skali trudności i poziomu specjalizacji. Prosimy wysłać tekst na adres: biuro@translado.pl lub skorzystać z formularza, a my dokonamy bezpłatnej wyceny i przedstawimy naszą ofertę.

W przypadku tekstów o niskiej trudności oraz dużych zleceń proponujemy atrakcyjne stawki i rabaty. Ceny już od 19 zł za stronę*!

Wszelkie otrzymane dokumenty wykorzystujemy wyłącznie dla celów wyceny - gwarantujemy pełną poufność informacji.

Oferujemy kompleksowe usługi tłumaczenia:

  • Tłumaczenia zwykłe: teksty niewymagające specjalistycznej wiedzy, np. korespondencja, listy, prezentacje i dokumenty o tematyce ogólnej.

  • Tłumaczenia specjalistyczne: teksty wymagające znakomitej wiedzy terminologicznej i merytorycznej: umowy, dokumenty prawnicze, instrukcje obsługi, artykuły naukowe, dokumenty finansowe, ubezpieczeniowe itp.

    Tłumaczenia specjalistyczne są wykonywane wyłącznie przez tłumaczy posiadających wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie. Przykładowo tłumaczenia umów przydzielamy tylko osobom z wykształceniem prawniczym lub udokumentowanym doświadczeniem w tłumaczeniu tego typu tekstów.

  • Tłumaczenia stron WWW: oferujemy kompleksowe usługi tłumaczenia stron WWW, w tym obsługę techniczną.

  • Lokalizacja oprogramowania: zespół doświadczonych informatyków i tłumaczy zajmie się każdym aspektem lokalizacji - dostosujemy aplikację do potrzeb lokalnego rynku, przetłumaczymy komunikaty i dokumentację programu, zajmiemy się stroną techniczną, aby dostarczyć w pełni funkcjonalny produkt.

  • Tłumaczenia audiowizualne: nasza oferta obejmuje również tłumaczenia i usługi audiowizualne - tłumaczenia filmów, reklam, klipów.

  • Tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione): oferujemy możliwość uwierzytelnienia tłumaczeń przez tłumacza przysięgłego

Uwaga promocja!

Dla nowych klientów udzielamy 5% rabatu przy zleceniach powyżej 15 stron.


*Jedna strona rozliczeniowa = 1800 znaków ze spacjami.